In deze video wordt uitgelegd hoe frequenties een destructief effect kunnen hebben op ziekteverwekkers. Deze onderbelichte kennis is naar voren gekomen door een zoektocht naar de “magische frequentie” die zieke cellen zou kunnen vernietigen. Het antwoord bleek te liggen in een opgedoken patent van Dr. James Bare uit de ‘US patent database’.
In het patent van Dr. Bare, stond een uitvinding aangegeven om zieke cellen te vernietigen met behulp van frequenties. In het patent zelf wordt het gebruik van twee frequenties tegelijkertijd aangegeven om het gewenste effect te verkrijgen. De truc was om een hoge en een lage frequentie tegelijkertijd te gebruiken.
De hogere frequentie diende elf keer hoger te liggen dan de lagere. Het doel van deze frequentietechniek is om op een niet-toxische, niet-invasieve en goedkope manier kankercellen, mrsa met anti-biotica resistentie en andere gevaarlijke pathogenen te kunnen vernietigen. Onderzoek hiernaar wordt o.a. gedaan onder de noemer van ‘Frequency-Specific Oscillating Pulsed Electric Fields’ (OPEF)
“Als je het geheim van het universum wilt vinden, denk dan in termen van energie, frequentie en vibratie.” – Nicolas Tesla
Bron: YouTube, Research Gate
Dus de gospelmuziek vanuit kerken heeft ook functies, en Mozart zijn muziek geneest plant en dier en geeft de mens training voor de hersenen.