In een nieuw rapport van 24 pagina’s, komt naar voren dat er een gigantische stijging was in bestellingen van PCR-tests tijdens de tweede helft van 2019. Dit was voorafgaand aan de aankondiging van het eerste COVID geval.
De studie is uitgevoerd door Internet 2.0 en concludeert aan de hand van een data analyse dat COVID waarschijnlijk voor het eerst in de zomer heeft plaats gevonden in de Wuhan regio, maar zeker aan het begin van de herfst in 2019.
Er zijn absurde hoeveelheden PCR-tests ingekocht in de regio Wuhan door de ‘People’s Liberation Army Airborne Army Hospital’ in mei 2019, het ‘Wuhan Institute of Virology’ in November 2019, de ‘Wuhan University of Science and Technology’ in Oktober 2019 en de ‘Hubei Province Districts Centers for Disease Control and Prevention’ in mei tot december 2019. Dit alles voor een totaal van 67,4 miljoen euro.
Wat opvallend is, is dat de studie concludeert dat de toename in aankoop van PCR test correleert aan de verspreiding van COVID!
Bron: Human events