No Result
View All Result
  • Doneren
  • Mijn account
  • Uitloggen
  • Login
LNNmedia
  • Nieuws
    • Achtergrondinformatie
    • Algemeen
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Corona
    • Demonstraties
    • Economie
    • Jeugdzorg
    • Klimaat en boeren
    • Maatschappij
    • Politiek
    • Wetenschap
  • Video
    • LNN interviews
      • Rick Kuitems in gesprek met…
      • Alice Durft Te Vragen
      • Martin
      • Debby port en peilt…
    • LNN Tube
    • LNN Video’s
    • Verzetsjournaal
    • Dr Pierre Capel
    • BPOC
    • BLCKBX
  • Opinie
    • Dr. Jan B. Hommel
    • Maarten Verheyen
    • Frank Ruesink
    • Leo Singor
    • Martine
    • Michel Mulder
    • Sportiegra
    • Zorgmedewerkers Verenigd
  • Gezondheid
    • Kosmos
    • Astrologie
    • Spiritualiteit
  • Entertainment
    • Humor
      • Tisjeboy Jay
    • Cartoons
    • Quotes
    • Conspiracyhoek
  • Shop
  • Agenda
  • Tip redactie
  • Vacatures
LNN News
No Result
View All Result
Home Nieuws Parallelle samenleving

Lancering “Hoe Nu Verder?” Krant: Nederlanders bepalen zelf hoe de samenleving eruit moet zien

Hoe informeer je heel Nederland en start je een nationaal debat?

by Redactie
maart 4, 2022
in Parallelle samenleving
Reading Time: 3 mins read
A A
1
Lancering “Hoe Nu Verder?” Krant: Nederlanders bepalen zelf hoe de samenleving eruit moet zien

Aan de vooravond van de gemeenteraadsverkiezingen ontvangen alle huishoudens in Nederland volgende week een krant in de bus met als titel: Hoe Nu Verder? Het wordt misschien wel de krant met de hoogste oplage ooit: 5,9 miljoen! De initiatiefnemers zijn een aantal onafhankelijke media en burgerbelangenverenigingen.

Omdat de reguliere media niet objectief lijken in hun berichtgeving en steeds meer tot een propagandamachine van de overheid verworden, is er een steeds luider wordende roep om gebalanceerde berichtgeving met diverse perspectieven, feiten en transparantie. Relevante informatie over onze huidige situatie wordt in de Hoe Nu Verder? Krant samengevat en bij elkaar gebracht. Doel is bewustwording te creëren en, vanuit de burgers, een maatschappelijk debat aan te zwengelen. Het fundamentele debat dat in de politiek en in de media niet wordt gevoerd, of alleen binnen nauwe grenzen.

Klopt het wel?

De coronacrisis van de afgelopen twee jaar heeft ertoe geleid dat veel mensen zich inmiddels fundamentele vragen stellen over de toekomst van onze samenleving. De maatregelen die door de overheid zijn genomen, en ieder moment weer uit de la kunnen worden getrokken, zijn onlogisch, blijken weinig wetenschappelijk onderbouwd en zijn ongekend indringend. Ze leiden tot polarisatie, verdriet en veel onzekerheid. Zo kennen we ons land niet.

Wie bepaalt dat ‘nieuwe normaal?

Men heft het over een nieuw normaal, en af en toe roept Rutte in het Engels iets over “Build Back Better”, maar we worden door politici noch media geïnformeerd over hoe dat nieuwe, betere normaal eruit gaat zien. Wie bepaalt het en waarom? Wat deze mistige toekomst voor Nederlanders zal betekenen, horen we evenmin.

Goed en ongecensureerd geïnformeerd zijn, is de basis van iedere democratie. Maar met de reguliere media in handen van enkele rijke machthebbers en de overheid (die in handen lijkt te zijn van diezelfde machthebbers) worden we niet langer objectief geïnformeerd. Daarbij komt nog de introductie van het fenomeen censuur, iets wat voor dit vroeger zo tolerante en vrijheidslievende land ongekend is. Nog nooit is de macht van de overheid, van bureaucraten en technocraten, van internationale instellingen als de Europese Unie en de Verenigde Naties, en van schimmige financiers en geldmagnaten zo groot en voelbaar geweest, als nu.

We hebben zoveel vragen…

Is Nederland nog soeverein? Hebben we nog controle over ons eigen leven? Zijn we nog wel een democratie te noemen en kunnen we nog terugvallen op onvervreemdbare grondrechten? Op onafhankelijke rechtspraak? Hebben we zelf nog iets te zeggen over ons geldstelsel? Wat voor toekomst heeft de jeugd – diezelfde Nederlandse jeugd die jarenlang als ‘de gelukkigste kinderen van de wereld’ gold? Wat voor toekomst hebben MKB-bedrijven, boeren en vissers? Waren wij niet het ondernemersland bij uitstek? Hoe zorgen we weer voor goede zorg en verbeteren we het onderwijs?

In de Hoe Nu Verder? Krant worden al deze vragen opgeworpen. De krant biedt lezers ook de mogelijkheid om mee te praten, want veel van de vragen die we ons allemaal stellen, staan ook op de website en kunnen daar door iedereen worden beantwoord. De uitslagen worden gedeeld met het Nederlandse publiek.

De regering dient de burger

De positieve boodschap die de Hoe Nu Verder? krant ons meegeeft is dat wíj́ Nederland zijn. Uiteindelijk zijn wij, Nederlanders, het  die zelf bepalen waar het met onze samenleving naartoe gaat, hoe onze samenleving er idealiter uit moet zien. Wij bepalen inhoud en koers, vooral wanneer onze zogeheten volksvertegenwoordigers de weg lijken te zijn kwijt geraakt. “Hoe nu verder?”, bepalen de burgers: u, ik, wij.

Meer informatie is te vinden op hoenuverder.org

Tags: build back betterdemocratiegrondrechteninspraakmain stream medianederlandnieuwe normaalopenbaarheid van informatiereferendumsoevereiniteitzelfbeschikking
Previous Post

Discrimineren middels QR? Vain’s restaurant moest 3 maanden dicht

Next Post

POLITICS FOR DUMMIES

Related Posts

‘Obscurocratie’: Strategieën van misleiding… Karel van Wolferen in gesprek met Pieter Stuurman…
Binnenland

‘Obscurocratie’: Strategieën van misleiding… Karel van Wolferen in gesprek met Pieter Stuurman…

maart 10, 2023
Met Free Spirits Community bouwen aan een nieuwe aarde
Nieuws

Met Free Spirits Community bouwen aan een nieuwe aarde

juni 3, 2022
Belichten, bouwen en verbinden!
Parallelle samenleving

Belichten, bouwen en verbinden!

april 22, 2022
Van misdaadjournalist tot gelukscoach – Paul nam de sprong!
Parallelle samenleving

Van misdaadjournalist tot gelukscoach – Paul nam de sprong!

maart 8, 2022
Bob de Wit vertelt bij Marlies Dekkers over een alternatief plan voor de samenleving
Parallelle samenleving

Bob de Wit vertelt bij Marlies Dekkers over een alternatief plan voor de samenleving

december 2, 2021
Leef lokaal – haal voedsel direct uit de regio
Parallelle samenleving

Leef lokaal – haal voedsel direct uit de regio

oktober 25, 2021
Next Post
POLITICS FOR DUMMIES

POLITICS FOR DUMMIES

1 1 stem
Artikelbeoordeling
Abonneer
Inloggen
Laat het weten als er
guest

guest

1 Reactie
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Frans
Frans
1 jaar geleden

We worden geleefd daar wil ik mee zeggen we hebben het zelf niet meer in de hand de regering bepaald en wij moeten het doe maar zo werkt dat niet in een democratie land het moet andersom de regering moet naar het volk luisteren maar dat doe ze niet het is nu zo ikke ikke en de rest kan stikken
De mensen moeten van zelf laten horen dat dat zo niet kan doorgaat we willen zelf bepalen en niet de regering
Zij zitten daar voor het volk welk volk
dat zeggen ze niet bedoelen ze daarmee het Nederlandse volk ik denk het niet.
Want sinds de pandemie wordt het Nederlands volk bedrogen en belonen
Weg met iedereen die liegt en bedriegt die mensen horen niet thuis in de regering.
En ook de bedrijven die liegen en de media die mee loopt met die bedriegers en mensen die advies geven en er zelf geld mee verdienen weg met het die rotzooi dat kunnen we in Nederland niet hebben.

0
Reageren

LNN Diensten

Like ons op Facebook

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de Nieuwsbrief

Please wait...

Bedankt voor het aanmelden!

Populair Nieuws

  • Voormalig Pfizer wetenschapper geeft een laatste waarschuwing aan de mensheid

    Voormalig Pfizer wetenschapper geeft een laatste waarschuwing aan de mensheid

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Zeer explosief uit Frankrijk: Vandaag wordt een tweede Neurenberg-tribunaal voorbereid door de Amerikaans-Duitse advocaat Reiner Fuellmich, wereldwijd gesteund door duizenden advocaten.

    2 shares
    Share 0 Tweet 0
  • De documentaire die niet gezien mag worden

    2 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Voormalig vicepresident van Pfizer: “Uw regering liegt tegen u op een manier die tot uw dood kan leiden”

    1 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Zweden weigert nieuwe lockdown-maatregelen op te leggen: ‘De mensen hebben genoeg geleden’…

    3 shares
    Share 0 Tweet 0

Laatste Nieuws

WHO instrueert scholen om peuters masturbatie en seks op school te leren

WHO instrueert scholen om peuters masturbatie en seks op school te leren

maart 26, 2023
Johan op vrije voeten, politierechter legitimeert politiegeweld

Johan op vrije voeten, politierechter legitimeert politiegeweld

maart 25, 2023
Same game, different theme

Same game, different theme

maart 22, 2023
Massale steun voor mishandelde demonstrant bij PI Alphen aan de Rijn

Massale steun voor mishandelde demonstrant bij PI Alphen aan de Rijn

maart 21, 2023
‘Ophoping spike-eiwit uit vaccins levensgevaarlijk’, legt prof. dr. Paul Marik uit

Verarmd sperma, beschadigde eierstokken: Coronavaccinatie kan de vruchtbaarheid aantasten. Wat lang als complottheorie is ontkend, staat zwart op wit in de teststudies van de fabrikant

maart 20, 2023
Amnesty International maakt zich hard voor demonstranten met de juiste mening

Amnesty International maakt zich hard voor demonstranten met de juiste mening

maart 19, 2023

LNNmedia

LNN Media

E-Mail: info@lnnmedia.nl

Volg ons

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de Nieuwsbrief

Please wait...

Bedankt voor het aanmelden!

LNN Media

LNN media is een in 2020 vanuit burgerinitiatief ontstaan mediabedrijf, dat zich richt op het ontmaskeren en ontzenuwen van leugens en corruptie van overheden en hun media. Naast het in het licht zetten van de waarheid zetten wij ons in voor verbinding van vrijheid liefhebbende mensen, groepen en initiatieven, nationaal en internationaal. ‘LNN media, Let’s Make Love Great Again’… lnnmedia.nl

  • Privacy & Cookies

© 2022 LNN Media - Alle rechten voorbehouden

No Result
View All Result
  • Nieuws
    • Achtergrondinformatie
    • Algemeen
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Corona
    • Demonstraties
    • Economie
    • Jeugdzorg
    • Klimaat en boeren
    • Maatschappij
    • Politiek
    • Wetenschap
  • Video
    • LNN interviews
      • Rick Kuitems in gesprek met…
      • Alice Durft Te Vragen
      • Martin
      • Debby port en peilt…
    • LNN Tube
    • LNN Video’s
    • Verzetsjournaal
    • Dr Pierre Capel
    • BPOC
    • BLCKBX
  • Opinie
    • Dr. Jan B. Hommel
    • Maarten Verheyen
    • Frank Ruesink
    • Leo Singor
    • Martine
    • Michel Mulder
    • Sportiegra
    • Zorgmedewerkers Verenigd
  • Gezondheid
    • Kosmos
    • Astrologie
    • Spiritualiteit
  • Entertainment
    • Humor
      • Tisjeboy Jay
    • Cartoons
    • Quotes
    • Conspiracyhoek
  • Shop
  • Agenda
  • Tip redactie
  • Vacatures

© 2022 LNN Media - Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Translate »
wpDiscuz
1
0
Deel je gedachten met ons.x
()
x
| Reageren

Door op deze site te scrollen of te klikken en dus de site daadwerkelijk te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten