No Result
View All Result
  • Doneren
  • Mijn account
  • Uitloggen
  • Login
LNNmedia
  • Nieuws
    • Achtergrondinformatie
    • Algemeen
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Corona
    • Demonstraties
    • Economie
    • Jeugdzorg
    • Klimaat en boeren
    • Maatschappij
    • Politiek
    • Wetenschap
  • Video
    • LNN interviews
      • Rick Kuitems in gesprek met…
      • Alice Durft Te Vragen
      • Martin
      • Debby port en peilt…
    • LNN Tube
    • LNN Video’s
    • Verzetsjournaal
    • Dr Pierre Capel
    • BPOC
    • BLCKBX
  • Opinie
    • Dr. Jan B. Hommel
    • Maarten Verheyen
    • Frank Ruesink
    • Leo Singor
    • Martine
    • Michel Mulder
    • Sportiegra
    • Zorgmedewerkers Verenigd
  • Gezondheid
    • Kosmos
    • Astrologie
    • Spiritualiteit
  • Entertainment
    • Humor
      • Tisjeboy Jay
    • Cartoons
    • Quotes
    • Conspiracyhoek
  • Shop
  • Agenda
  • Tip redactie
  • Vacatures
LNN News
No Result
View All Result
Home Nieuws Buitenland

Zeer explosief uit Frankrijk: Vandaag wordt een tweede Neurenberg-tribunaal voorbereid door de Amerikaans-Duitse advocaat Reiner Fuellmich, wereldwijd gesteund door duizenden advocaten.

by Rick Kuitems
februari 24, 2021
in Buitenland, Corona, Nieuws
Reading Time: 10 mins read
A A
5
Zeer explosief uit Frankrijk: Vandaag wordt een tweede Neurenberg-tribunaal voorbereid door de Amerikaans-Duitse advocaat Reiner Fuellmich, wereldwijd gesteund door duizenden advocaten.

Vandaag wordt een tweede Neuremberg Tribunaal voorbereid, waarin een “class action” zal worden opgezet door de Amerikaans-Duitse advocaat Reiner Fuellmich, (onder de bescherming van duizenden advocaten wereldwijd), die daarmee het door Davos geïnstitutionaliseerde Covid-19-schandaal aanklaagt. In dit verband mag niet worden vergeten dat Reiner Fuellmich de advocaat was die de autogigant Volkswagen wist te veroordelen in het geval van de besproken katalysatoren. En dit is dezelfde advocaat die Deutsche Bank wist te veroordelen als een crimineel bedrijf.

Volgens Reiner Fuellmich zijn alle gevallen van fraude bij Duitse bedrijven mager in vergelijking met de schade die de Covid 19-crisis heeft aangericht en nog steeds veroorzaakt. Deze Covid-19-crisis moet worden omgedoopt tot het “Covid-19-schandaal” en alle verantwoordelijken moeten worden vervolgd voor civiele schade veroorzaakt door manipulatie en vervalste testprotocollen. Om deze reden zal een internationaal netwerk van bedrijfsjuristen onderhandelen over de grootste zaak aller tijden, het Covid-19-fraudeschandaal, dat nu de grootste misdaad tegen de menselijkheid aller tijden is geworden. Op initiatief van een groep Duitse advocaten werd een onderzoekscommissie naar Covid-19 geopend om een internationale class action-rechtszaak aan te spannen onder Angelsaksisch recht.

Reiner Fuellmich is de advocaat die erin is geslaagd mede de autogigant Volkswagen te veroordelen vanwege de gemodificeerde katalysatoren.
En het is dezelfde advocaat die erin slaagde Deutsche Bank als een criminele onderneming te veroordelen. (bron)(bron) (bron)(bron)
De Deutsche Bank stemde ermee in om meer dan $ 130 miljoen te betalen om de zaak vanwege buitenlandse corruptiepraktijken en fraudezaken op te lossen/af te kopen.

COVID19 wordt zaak van de eeuw

Nu staat hij dus voor zijn volgende klus. De klus van zijn leven, gesteund door wereldwijd duizenden advocaten en experts.
Volgens Reiner Fuellmich zijn alle fraude door Duitse bedrijven niets in vergelijking met de schade die deze Covid-19-zwendel heeft veroorzaakt en nog steeds veroorzaakt.
Deze Covid-19-crisis moet worden omgedoopt tot het “Covid-19-schandaal” en alle verantwoordelijken moeten worden vervolgd voor civiele schade als gevolg van manipulatie en vervalste testprotocollen.
Daarom zal een internationaal netwerk van bedrijfsjuristen de grootste onrechtmatige zaak aller tijden procederen namelijk Het Covid-19-fraudeschandaal dat ondertussen is uitgegroeid tot de grootste misdaad tegen de menselijkheid ooit.

Op initiatief van een groep Duitse advocaten werd een Covid-19 onderzoekscommissie ingesteld met als doel een collectieve actie op internationaal niveau in te stellen op basis van Angelsaksisch recht.

Covid-19-schandaal nooit een gezondheidskwestie geweest

Dr. Fuëlmich op 15 februari 2020:

“De hoorzittingen van o.a. honderden wetenschappers, artsen, economen en juristen van internationale faam die sinds 7 oktober 2020 zijn uitgevoerd door de Berlijnse onderzoekscommissie naar de Covid-19-affaire, hebben inmiddels aangetoond met een waarschijnlijkheid die de 100% zekerheid benadert dat het Covid-19-schandaal nooit een gezondheidskwestie was.”
De zittingen zijn hier te vinden: https://corona-ausschuss.de/sitzungen/
“Het was eerder een kwestie van het versterken van de macht, onwettig verkregen door criminele methoden van de corrupte “Davos-kliek”, door de rijkdom van de bevolking over te dragen aan de leden van Davos over de ruggen van onder andere de kleine, en met name middelgrote ondernemingen.”
De conclusie van de commissie is dat Covid-19 wordt gebruikt als een afleidingsmanoeuvre door zakelijke en politieke ‘elites’ met als doel marktaandelen en rijkdom te verschuiven van kleine en middelgrote bedrijven naar wereldwijde platforms zoals Amazon, Google, Uber, en andere bigtech en multinationals. (bron)
“Platforms zoals Amazon, Google, Uber en andere bigtech hebben zich zo hun marktaandelen en hun rijkdom eigen gemaakt.”, aldus Fuelmich.
Beroep tot nietigverklaring van de goedkeuring van een vaccinatie, ingediend tegen de Europese Commissie, rechtszaak in New York over het statuut van PCR-tests, Duitse rechtszaken, Canadese rechtszaken, Australische rechtszaken, Oostenrijkse rechtszaken, rechtszaken bij het Internationaal Gerechtshof en bij de Europese rechtbank voor mensenrechten.
“We hebben gezien wat keer op keer is bevestigd: de gevaarlijkheid van het virus is ongeveer hetzelfde als die van de seizoensgriep, ongeacht of het een nieuw virus is of dat we gewoon mee te maken hebben met een influenza omgedoopt tot Covid-19 pandemie”
Ondertussen kunnen de PCR-tests van Drosten ons HELEMAAL NIETS vertellen over besmettelijke infecties. Daar is de test simpelweg onomstotelijk bewezen NIET voor gemaakt en niet toe in staat.
Om het nog erger te maken: de gezondheids- en economische schade die door de anticovid-maatregelen is veroorzaakt, is zo verwoestend dat het nodig is om te spreken van een historisch uniek niveau van vernietiging.
Om de bevolking in paniek te brengen werden er gevaarlijke en schadelijke inperkingsmaatregelen ingevoerd (zelfs door de WHO) zoals het verplicht dragen van een nutteloos en gevaarlijk mondmasker en social distancing. Nutteloos en contraproductief. De bevolking was dus “klaar” voor de injecties. ​
De wereldbevolking diende als proefkonijn voor deze experimentele injecties van genen, zowel geleidelijk als extreem snel.
Ondertussen eisen steeds meer mensen, en niet alleen advocaten, naast de onmiddellijke beëindiging van deze dodelijke maatregelen een rechterlijke toetsing door een werkelijk onafhankelijk internationaal tribunaal, naar het model van de processen in Neurenberg.
Een voorbeeld van een dergelijk verzoek van de Engelse arts Dr Vernon Coleman was te vinden op YouTube maar is verwijderd: https://www.youtube.com/watch?v=T3DNV7v5i74&feature=youtu.be
(wij denken dat het om deze video gaat, red)
https://www.bitchute.com/video/DDOuWPQmqYpz/
Bovendien blijkt uit een interview met een klokkenluider uit een Berlijns bejaardentehuis dat van de 31 mensen die daar zijn ingeënt, sommigen met dwang en daadwerkelijk geweld in de aanwezigheid van Bundeswehr-soldaten, terwijl hun (nutteloze) “test” negatief was voorafgaand aan de vaccinatie. Er zijn nu 8 mensen overleden en 11 mensen hebben ernstige bijwerkingen.

Wat staat er werkelijk op het spel?

Om volledig te begrijpen wat er op het spel staat met dit nieuwe Neurenbergse tribunaal om de grootste misdaad aller tijden te berechten, moeten we beginnen met de leugen van Drosten en het Corman-Drosten paper over de PCR–test in naam van Davos.. Één van de grofste leugens uit de geschiedenis die onwaarschijnlijk veel schade heeft aangericht en waar alles aan vast hangt.
Dan Klaus Schwab, de grote architect van deze gigantische gijzeling, de sponsors van de financiële oligarchie, de politici aan het hoofd van de EU bewapend met de uitvoering van de richtlijnen van Drosten en de WHO was wat ertoe leidde dat alle westerse regeringen de vernietigende beslissingen namen over inperking, avondklok, verplicht masker dragen, social distancing en andere draconische maatregelen tegen een niet bestaand gevaar.
Daarbovenop worden mensen gemotiveerd zich te laten vaccineren gebaseerd op een leugen. Werkt dat niet dan zullen de regeringen de bevolkingen dwingen. Direct of indirect.
“Dit zijn de waarheden die de maskers zullen afdoen van degenen die verantwoordelijk zijn voor de gepleegde misdaden.”, zegt dr. Fuellmich,
En tegen politici die vertrouwen hadden in deze corrupte cijfers zegt hij:
“Deze feiten zijn wellicht voor hen nog een redding die hen kan helpen zaken recht te zetten en het langverwachte wetenschappelijke debat van het publiek op gang te brengen, om te vermijden dat ook zij met deze criminele charlatans worden vergeleken en berecht.”

De internationale juridische coalitie zal nog deze maand operationeel worden.

Tevens tracht de commissie beschermende maatregelen te nemen zoals regionale landbouwstructuren beschermen, een regionale valuta beveiligen om te voorkomen dat er een nieuwe valuta “van bovenaf” wordt toegewezen en werkt men aan de wederopbouw van een nieuw medialandschap dat echte onafhankelijke informatie biedt. (bron)
Extra bronnen:
https://wn.com/Corona_committee/news
https://rgnpress.ro/…/se-pregateste-al-doilea-tribunal…/
http://francesoir.fr/…/interview-me-virginie-de-araujo… de-paris
Alle zittingen (41 stuks):
https://corona-ausschuss.de/sitzungen/

Bron:  uncutnews.ch 

Bron: Jolanda Verbeek, Burgerbond Nederland

Tags: #beleid#bewustzijnCorona maatregelenCOVID-19NeurenbergReiner Fuellmich
Previous Post

Onbegrijpelijk dat zoveel partijen voor de avondklok stemmen

Next Post

Hugo de Jonge wil zo feitelijk mogelijk zijn

Related Posts

Massale steun voor mishandelde demonstrant bij PI Alphen aan de Rijn
Binnenland

Massale steun voor mishandelde demonstrant bij PI Alphen aan de Rijn

maart 21, 2023
‘Ophoping spike-eiwit uit vaccins levensgevaarlijk’, legt prof. dr. Paul Marik uit
Corona

Verarmd sperma, beschadigde eierstokken: Coronavaccinatie kan de vruchtbaarheid aantasten. Wat lang als complottheorie is ontkend, staat zwart op wit in de teststudies van de fabrikant

maart 20, 2023
Amnesty International maakt zich hard voor demonstranten met de juiste mening
Achtergrondinformatie

Amnesty International maakt zich hard voor demonstranten met de juiste mening

maart 19, 2023
Verontrustende signalen bij start vaccinatiecampagne
Corona

Verontrustende signalen bij start vaccinatiecampagne

maart 18, 2023
Ineenstorting van de financiële sector is begonnen
Economie

Ineenstorting van de financiële sector is begonnen

maart 13, 2023
‘Obscurocratie’: Strategieën van misleiding… Karel van Wolferen in gesprek met Pieter Stuurman…
Binnenland

‘Obscurocratie’: Strategieën van misleiding… Karel van Wolferen in gesprek met Pieter Stuurman…

maart 10, 2023
Next Post
Hugo de Jonge wil zo feitelijk mogelijk zijn

Hugo de Jonge wil zo feitelijk mogelijk zijn

2.9 7 stemmen
Artikelbeoordeling
5 Reacties
Oudste
Nieuwste Meest gestemd
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
trackback
Er klopt toch iets niet? – ER IS GEEN PANDEMIE
2 jaren geleden

[…] Zeer explosief uit Frankrijk: Vandaag wordt een tweede Neurenberg-tribunaal voorbereid door de Amerikaans-Duitse advocaat Reiner Fuellmich, wereldwijd gesteund door duizenden advocaten.https://www.lnnmedia.nl/corona/zeer-explosief-uit-frankrijk-vandaag-wordt-een-tweede-neurenberg-trib… […]

0
trackback
Zeer explosief uit Frankrijk. Vandaag wordt een 2e Neurenberg Tribunaal voorb ereid. – BLOG Wat mensen beweegt
2 jaren geleden

[…] Zeer explosief uit Frankrijk: Vandaag wordt een tweede Neurenberg-tribunaal voorbereid door de Ameri… […]

0
trackback
Πολύ εκρηκτική είδηση από τη Γαλλία: Σήμερα, ένα δεύτερο δικαστήριο της Νυρεμβέργης προετοιμάζεται από τον Αμερικανογερμανό δικηγόρο Reiner F
2 jaren geleden

[…] Πηγή […]

0
trackback
20210303 Over de grootste misdaad tegen de menselijkheid – Home
2 jaren geleden

[…] hier […]

0
trackback
Een tweede Neurenberg-tribunaal – BLOG Wat mensen beweegt
1 jaar geleden

[…] advocaten.door: Redactie – Rick Kuitemsdatum: 24 februari 2021website: https://www.lnnmedia.nl/corona/zeer-explosief-uit-frankrijk-vandaag-wordt-een-tweede-neurenberg-trib…Vandaag wordt een tweede Neuremberg Tribunaal voorbereid, waarin een “class action” zal worden […]

0

LNN Diensten

Like ons op Facebook

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de Nieuwsbrief

Please wait...

Bedankt voor het aanmelden!

Populair Nieuws

  • Voormalig Pfizer wetenschapper geeft een laatste waarschuwing aan de mensheid

    Voormalig Pfizer wetenschapper geeft een laatste waarschuwing aan de mensheid

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Zeer explosief uit Frankrijk: Vandaag wordt een tweede Neurenberg-tribunaal voorbereid door de Amerikaans-Duitse advocaat Reiner Fuellmich, wereldwijd gesteund door duizenden advocaten.

    2 shares
    Share 0 Tweet 0
  • De documentaire die niet gezien mag worden

    2 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Voormalig vicepresident van Pfizer: “Uw regering liegt tegen u op een manier die tot uw dood kan leiden”

    1 shares
    Share 0 Tweet 0
  • Zweden weigert nieuwe lockdown-maatregelen op te leggen: ‘De mensen hebben genoeg geleden’…

    3 shares
    Share 0 Tweet 0

Laatste Nieuws

Same game, different theme

Same game, different theme

maart 22, 2023
Massale steun voor mishandelde demonstrant bij PI Alphen aan de Rijn

Massale steun voor mishandelde demonstrant bij PI Alphen aan de Rijn

maart 21, 2023
‘Ophoping spike-eiwit uit vaccins levensgevaarlijk’, legt prof. dr. Paul Marik uit

Verarmd sperma, beschadigde eierstokken: Coronavaccinatie kan de vruchtbaarheid aantasten. Wat lang als complottheorie is ontkend, staat zwart op wit in de teststudies van de fabrikant

maart 20, 2023
Amnesty International maakt zich hard voor demonstranten met de juiste mening

Amnesty International maakt zich hard voor demonstranten met de juiste mening

maart 19, 2023
Verontrustende signalen bij start vaccinatiecampagne

Verontrustende signalen bij start vaccinatiecampagne

maart 18, 2023
“WEES VERSCHILLIG” #StemZeWeg

“WEES VERSCHILLIG” #StemZeWeg

maart 15, 2023

LNNmedia

LNN Media

E-Mail: info@lnnmedia.nl

Volg ons

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de Nieuwsbrief

Please wait...

Bedankt voor het aanmelden!

LNN Media

LNN media is een in 2020 vanuit burgerinitiatief ontstaan mediabedrijf, dat zich richt op het ontmaskeren en ontzenuwen van leugens en corruptie van overheden en hun media. Naast het in het licht zetten van de waarheid zetten wij ons in voor verbinding van vrijheid liefhebbende mensen, groepen en initiatieven, nationaal en internationaal. ‘LNN media, Let’s Make Love Great Again’… lnnmedia.nl

  • Privacy & Cookies

© 2022 LNN Media - Alle rechten voorbehouden

No Result
View All Result
  • Nieuws
    • Achtergrondinformatie
    • Algemeen
    • Binnenland
    • Buitenland
    • Corona
    • Demonstraties
    • Economie
    • Jeugdzorg
    • Klimaat en boeren
    • Maatschappij
    • Politiek
    • Wetenschap
  • Video
    • LNN interviews
      • Rick Kuitems in gesprek met…
      • Alice Durft Te Vragen
      • Martin
      • Debby port en peilt…
    • LNN Tube
    • LNN Video’s
    • Verzetsjournaal
    • Dr Pierre Capel
    • BPOC
    • BLCKBX
  • Opinie
    • Dr. Jan B. Hommel
    • Maarten Verheyen
    • Frank Ruesink
    • Leo Singor
    • Martine
    • Michel Mulder
    • Sportiegra
    • Zorgmedewerkers Verenigd
  • Gezondheid
    • Kosmos
    • Astrologie
    • Spiritualiteit
  • Entertainment
    • Humor
      • Tisjeboy Jay
    • Cartoons
    • Quotes
    • Conspiracyhoek
  • Shop
  • Agenda
  • Tip redactie
  • Vacatures

© 2022 LNN Media - Alle rechten voorbehouden

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
Translate »
wpDiscuz

Door op deze site te scrollen of te klikken en dus de site daadwerkelijk te gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

Sluiten