Beste Chris,
Een bekend gezegde uit een van de apocriefe boeken luidt: ledigheid is des duivels oorkussen – oorspronkelijk een ledig mens is een duivels oorkussen – en dit gezegde drong zich à la minuut op tijdens het lezen van jouw vermakelijke laatste verbale kotspartij.
Nou zal jij, met je beperkte intellectuele vermogen, waarschijnlijk denken dat ik jou een veer in je pedoliefhebbende anusje steek, maar niets is minder waar, ik vertel je hierbij dat jij min of meer te lui bent om een serieus onderbouwde column aan het ‘papier’ toe te vertrouwen, en dat je – naar mijn mening – a lazy piece of shit bent…… in de google vertaling: een lui stuk stront.
Het moet – om in de woorden van Sigrid Kaag te spreken – zéér makkelijk zijn om Chris Klomp te zijn en jezelf als journalist/columnist te profileren, terwijl je daarvoor overduidelijk de kwaliteit, de integriteit en de arbeidsethos mist, zoals ieder weldenkend mens zal constateren na het lezen van jouw eerder benoemde vod, en daar als de grote zelfstandige Chris Klomp ook nog een ‘salaris’ voor te ontvangen middels de donaties van je linkse fanbase.
Dat jij een ietwat vooringenomen mening hebt jegens Nederlanders die hun demonstratierecht opeisen moge duidelijk zijn, maar dat je deze vooringenomenheid – lees: haat – wenst te verkopen als journalistiek onderbouwd topstuk is van eenzelfde dwaasheid als Jesse Klaver die een fusie aankondigt met de PVV.
Het is makkelijk om een oprecht statement tegen de algehele verloedering van ons land weg te zetten als een ‘verveelmomentje’ van wat Jodensterren dragende wappies, maar mogen wij anders verwachten van een voormalig lid van het MSM-kartel, die de linkse indoctrinatie met de paplepel ingegoten heeft gekregen?
Uiteraard zie jij dat gele symbool van het fascisme uit de jaren ’30 en ’40 van de vorige eeuw als ‘onbespreekbaar’ in de huidige coronadiscussie, maar wijs mij – in jouw overduidelijke wijsheid – ook maar één drager van dit fascisme symbool aan, die met het dragen hiervan letterlijk bedoeld dat ons hedendaagse lot naadloos vergelijkbaar is met het lot van de in de concentratiekampen stervende Joden.
Ja het dragen van die besmette ster is iets dat niemand, maar dan ook niemand wil in zijn leven, daarvoor is het leed achter deze gele ster te heftig, en van niet vergelijkbare proporties met wat dan ook.
Maar ligt daar tevens niet juist de pijn, die jij voelt als zijnde misselijkmakend, maar de dragers hiervan als absoluut noodzakelijk om de ernst van de situatie tot iedereen door te laten dringen?
Ook in de beginjaren van de opkomst van het nationaalsocialisme waren de lijnen die nu zichtbaar zijn overduidelijk aanwezig, en waren het personen als jij die toen ook verkondigden dat het allemaal wel niet zo’n vaart zou lopen…….. en waar heeft dat ons uiteindelijk gebracht?
De momenten waarop jij jouw ‘proza’ aan het papier toevertrouwt getuigen van een ongekende journalistieke luiheid en armoede, want op het moment dat jij oreert over de fantastische vrijheid die wij hier allen genieten onder de regie van onze democratische overheid, is diezelfde overheid bezig de hardwerkende boerensector te onteigenen, door hun demissionaire status bezig steeds meer ongrondwettelijke wetsvoorstellen door te voeren en spreken steeds meer staatsrechtgeleerden hun zorgen uit over de huidige staat van onze democratische rechtsstaat.
Ik begrijp dat het voor jou een modus operandi is om weg te kijken, zoals je dat ook zéér opzichtelijk doet bij het misbruiken van minderjarige kinderen, maar het feit dat jij niet de journalistieke, en menselijke integriteit bezit om daadwerkelijk onderzoekende journalistiek te bedrijven, betekend niet dat dat een ieder van ons van die plicht ontslaat.
Die tienduizenden mensen op de Dam in Amsterdam stonden daar omdat zij zien dat de politiek – voornamelijk onder Mark Rutte – bezig is onze rechten, en de normen en waarden in onze maatschappij bij het grofvuil te zetten, ter meerdere eer en glorie van de Europese Unie en het ideaalbeeld van een nieuwe wereldorde die vreemd genoeg dezelfde spelers aan de regieknoppen heeft.
Ik ga niet eens inhoudelijk op jouw hilarische column in, die het niveau van het plaatselijke sufferdje niet ontstijgt, want op de een of andere vreemde manier vermoed ik dat jij iedere letter aan jouw adres, positief of niet, ervaart als een warm lavendel bad, waar je misschien wel met een minderjarig poedeleendje in wenst te vertoeven
Tekst: Michel Mulder