Thijsje,
Wat is dat toch met jou, dat jij slechts bekendheid genereert als wappiebasher en uiteraard als de man en kleinzoon van. Jij bent de kleinzoon van de Cock -met C O C K- terwijl in jouw huwelijk met Katja, zij de persoon met een daadwoordelijke Cock en bijbehorende cohones was. In beide relaties was jij slechts de eeuwige assistent Vledder hunkerend naar aandacht, maar slechts meeliftend op het talent van de partner in ‘crime.’
Jij ‘beste’ Thijs bent een langgerekte kopie van Sander Cornelis graaf Schimmelpenninck, beide ietwat vrouwonvriendelijk, wappiebashend en parasiterend op een eerdere generatie zonder eigen inhoud, oftewel de Mona Lisa zonder haar zo typerende ‘glimlach.’
Ik ga uiteraard niet zeggen dat ook jij niet met je grijpgrage handjes van jonge meisjes af kon blijven https://www.mediacourant.nl/2022/05/thijs-romer-onder-vuur-na-ernstige-beschuldiging-politie-is-gebeld/ ik ben tenslotte geen juicechannel, maar slechts een columnist met een ietwat stekelige mening, maar waar rook is is meestal ook vuur…….. is een conclusie die ook de Cock zou trekken.
Als ik jouw cv voor ogen moet halen dan kan ik werkelijk geen één noemenswaardige rol of ‘wapenfeit’ benoemen waarmee jij je -net als bijvoorbeeld je opa of ex-vrouw- op de eeuwigheidskaart hebt gezet, nee jouw ‘ster’ straalt pas bij wat negatieve, misselijkmakende en vrouwonvriendelijke shit:
https://www.gelderlander.nl/home/wilders-geeft-sneer-aan-thijs-romer-na-omstreden-tweet~aa58abc2/
https://www.bd.nl/kunst-en-media/thijs-romer-kritisch-over-achterwerk-linda-de-mol~a90ee044/
Een bekend spreekwoord zegt dat je van een mooi bord niet kan eten -tenzij je uiteraard Katja Schuurman heet- en man… ben jij daar niet het levende voorbeeld van.
Michel Mulder