Er was eens een vleermuis op een markt in Wuhan, die de gave bezat om heel de wereld in quarantaine en lockdown te plaatsen, hiermee aantonend dat Batman niet de ware bad ass vleermuis is.
Tot zover het sprookjesgehalte van een bewust losgelaten griepvirus, een sprookje dat normaliter de tijd beslaat van een bioscoopbezoek, of het uitlezen van een boek.
Nu zijn wij echter getuigen van een big pharma franchisesprookje, met een oneindig aantal sequels gevormd rondom varianten, die als in de hoogtijdagen van Police Academy met de snelheid van de besmettingen uitgepoept worden.
Het vernuftige aan de covid-hoax is dat het een zichzelf in standhoudend verkoopmodel bevat, dat met iedere verzonnen variant weer de broodnodige inkomsten genereert.
Het is zo erg gesteld met het ebola-achtige gehalte van dit ‘killervirus,’ dat personen die zich er geen reet van aangetrokken hebben, en knuffelend en handenschuddend door het leven gingen als voorheen, in een betere gezondheidssituatie verkeren dan de, door de spuiten van big pharma beschermde, overheidsjunkies.
Er is een spreekwoord dat luidt ‘de goden verzoeken’ wat er ongeveer op neerkomt dat als je ‘speelt’ met heftige shit als ebola-achtige virussen, je geheid op de shitlist van deze ziektes geplaatst wordt, om daarna als beloning voor je eigengereidheid een enkeltje heaven or hell te kunnen boeken.
Niets van dit alles is echter realiteit in het leven van zo goed als iedereen die zich niet laat indoctrineren door de big pharma/staatspropaganda, het lijkt er juist op dat het meest effectieve medicijn tegen het gepushte ebola 2.0 is……. er simpelweg niet in geloven.
De nieuwe besmettingen reizen, geregisseerd om tot nieuwe lockdowns te komen, letterlijk de gevaccineerde pan uit, want het zijn besmettingen ten gevolgen van vakantiereizen en/of festival of club bezoeken, u weet wel die vrijheden die u zich enkel nog kunt veroorloven als u aan het medische experiment heeft deelgenomen.
Uiteraard wordt deze logica ook weer gecensureerd door de MSM en big tech-bedrijven, want de nieuw opgelaaide brandhaarden moeten uiteraard wel toegeschreven kunnen worden aan de ongevaccineerde pyromanen.
We worden met zijn allen weer nieuwe lockdowns in gemasseerd, want nadat uiteraard het politieke reces voorbij is, en de blinde massa haar zuurverdiende vakantiegeld weer heeft uitgegeven in noodlijdende bodemloze Zuid-Europese ‘broederstaten’, beklimt het komische, en nog steeds demissionaire, duo H&M weer de dictatoriale troon, om hun blijk van schijt-aan-uw-grondwettelijke-rechten nieuw leven in te blazen of het een nieuwe golf van covid betreft.
Lang is er gedacht dat Peter Jackson twee van de meest memorabele, en winstgevende trilogieën, in de menselijke geschiedenis heeft gecreëerd met Lord of the Rings en The Hobbit, maar het blijkt nu dat, tot in de eeuwigheid Covid, the flu that captured the world, de moeder aller sprookjes zal blijken te zijn.
Tekst: Michel Mulder