In een reeks blogs zal ik ervaringen uit het dagelijkse leven opschrijven. De gewone dingen, de dingen waardoor ik bevestigd word dat wij in een ongebruikelijke situatie zitten en waarmee ik mensen om mij heen tot inzicht probeer te krijgen dat het niet normaal is wat er gebeurt. Bijwerkingen van het vaccin; o.a. de laaggradige non-hodgkin bij mijn broer die ‘ineens’ omgeslagen is naar een agressieve tumor van bijna 7 cm. Een plaatselijke actie, die jij ook kunt doen om samen tot een corona dialoog te komen. De problemen waar Midden- en Kleinbedrijven mee te maken hebben, ‘mega city B.V. Nederland’ en de rol van de boeren. In deze eerste blog, ter kennismaking, ‘de shock‘ en het ontstaan van mijn fanatisme.
Voorjaar 2020
Met diverse leden uit mijn bootcampgroep waren we in training voor de Strong Vicking. We zaten in de eindfase voor het evenement en voelden ons enorm fit toen de lockdown inging. Ineens geen Strong Vicking en geen groepsgerichte bootcamptrainingen meer. Ik heb een eigen bosperceel compleet ingericht voor outdoor bootcamptraining. Gedurende de lockdown heb ik mijn best gedaan om mijn leden aan het sporten te houden door ze de mogelijkheid te geven individueel trainingsuren te laten reserveren. Na afloop van de trainingen desinfecteerde ik de kettlebells en ander gebruikt materiaal, dit alles ontzettend tegen mijn verstand, kennis en vooral ook gevoel in. Dit ging enkele maanden zo door.
Samen met één van mijn trouwste massage klanten, met wie ik deze bizarre gang van zaken tijdens behandelingen besprak, ben ik in Juni 2020 naar het Malieveld gegaan om te demonstreren. Mede ook om met eigen ogen te zien wat er werkelijk gebeurde en wat de media over de situatie zou schrijven. We kennen ondertussen allemaal de verhalen.
Betalen om ziek te worden
In die tijd heb ik een gastblog geschreven voor de website van Corona Nuchterheid. Over waar mijns inziens (voor zover ik toen wakker was) het probleem in de samenleving lag. In dit stuk schrijf ik over mijn ervaringen met o.a. het verkeerd medisch handelen (pas ingrijpen als de weg terug bijna niet meer mogelijk is) in relatie tot leefstijlklachten (verzuringsklachten), mijn ervaringen met lyme bacterie en virussen, topsport, de mogelijke behandelingen die de natuurgeneeskunde biedt tegen leefstijlverzuring en de vereniging van kwakzalverij die voortdurend zijn best doet om de natuurgeneeskunde onderuit te halen. Best interessant om eens door te lezen. gastblog-betalen-om-ziek-te-worden/
Na onze bizarre ervaringen op het Malieveld en de landelijke situatie die alleen maar gekker werd, besloten Kees en ik dat wij dit niet langer passief aan konden zien. Wij wilden heel graag ‘kritische’ mensen verbinden om samen op ideeën te komen. Want hoe nu verder in dit land? Zowel Kees als ik hadden al contacten met verschillende (groepen) mensen in het land die ook een hele andere waarheid zagen en de behoefte hadden om samen te komen. Daarom organiseerden wij begin november 2020 onze eerste verbindings(wandel)borrel vanuit het bos bij mij.
Verbindingsborrel
Het werd een hele bijzondere middag. Een wat grijzige dag met een matig zonnetje. Ik had 10 verschillende wandelingen tussen 1 a 2km uitgezet die we in kleine groepjes zouden wandelen (daar we niet binnen 1,5m mochten komen) om elkaar en elkaars ideeën, middels thema onderwerpen, beter te leren kennen. Dit alles voorzien van soep, broodjes en natuurlijk wat drank.
Een niet geheel voorzien aantal mensen, uit alle hoeken van het land, arriveerden die middag. Blij om eindelijk gelijk gestemde mensen te ontmoeten waar openlijk en eerlijk mee gesproken kon worden. Het liefst wilde iedereen tegelijk praten, waardoor we binnen mum van tijd niet meer bij de klaar gezette tafels op afstand stonden, maar bij elkaar. Helaas werd dit opgemerkt door iemand uit de buurt. Na een half uur kreeg ik al te horen dat er iemand, niet bij ons horende, om het bos liep om foto’s te maken.
De shock
Maar het bleef niet bij foto’s maken. Er kwamen dreigementen vanuit deze persoon, dat indien iedereen niet binnen een half uur weg zou zijn, de politie gebeld zou worden. Waanzin ten top. Zo dubbel en pijnlijk, want wat waren wij blij dat we eindelijk normaal konden praten en tegelijk zo verward dat we werkelijk bedreigd werden met het bellen van de politie. Voor mij een heftige shock, een bewustwording van de situatie waar wij in zaten die ik niet snel zal vergeten. In het voorheen zo ‘vrije’ en tolerante Nederland.
Desalniettemin zijn de meeste mensen lang genoeg gebleven om de noodzaak tot gesprek om te zetten naar het begin van iets moois. Namelijk de Corona Nuchterheidsgroep.
Tot zover deze introductie/ kennismakingsblog. Op naar de rest en meer lokale verbinding, bewustwording en betrokkenheid op elkaar, want alleen samen hebben we een kans om deze Great Reset te beïnvloeden in een richting welke niet voor de multinationals, maar voor ons, het voortbestaan en geluk van de mens beter is.