Wie heeft er de telSell reclame ‘dansen met Jansen’ niet gezien, waarin Hugo de Jonge als yuppie autoverkoper Charlie Babbit ( film Rain Man ) zijn product aan de man probeert te brengen?
De Jonge, die gaat voor een kwartet van most embarrissing moments ( frikandelgate, zijn versie van white christmas, TelSell reclame and what’s next? ) acteert zonder een spoor van gene een type verkoper waardoor de Rotterdamse Spaanse Polder een bepaalde reputatie heeft gekregen op het gebied van ‘betrouwbaarheid.’
Uiteraard fulmineert de oppositie in de Tweede Kamer ook ditmaal over een gebrek aan visie en zelfreflectie bij het demissionaire kabinet, een kabinet zonder wettelijke daadkracht die door de slaafse houding van ons parlement meer macht heeft gekregen dan Idi Amin Dada in de hoogtijdagen van zijn ‘democratie ‘……. oftewel de gebruikelijke vorm van hypocrisie.
Kunnen, of mogen wij, visie en zelfreflectie verwachten van een minister van volksgezondheid, wiens familie zo ongeveer net zo sterk is verweven met de farmaceutische industrie als Rutte met de leugen, en wiens desastreuze en zwalkende beleid nu zelfs MSM journalisten en ondernemers de voorheen dichtgelaste ogen doet openen? Nee, uiteraard niet.
Als er één ding onomstotelijk zichtbaar is geworden tijdens deze hele corona-plandemie, dan is het dat Hugo de Jonge, net als Bruno Bruins, niet alleen niet is opgewassen tegen deze wereldwijd uitgerolde hoax, maar dat hij tevens het zelfinzicht mist om zijn overduidelijke blunders in het juiste perspectief te plaatsen.
De Jonge, maar ook Rutte, Grapperhaus en het hele rariteitenkabinet aan het Binnenhof, doen bij iedere zichtbare blunder of uitgelekt schandaal een ‘Marco Bakkertje,’ de zichtbaar (dodelijke) schade wijtend aan de cruise control van hun zwalkende dienstauto – lees: beleid-.
Je moet een ware Emile ’tsjakaaa’ Ratelband zijn om het gepropageerde, maar meer door onze strot gepushte ‘enige uitweg medicijn’ – dat bij de ruim 98% van de wereldbevolking die geen last ondervindt van covid, een ‘beschermingsfactor biedt tussen de 1,3 en 0,8% – zonder het schaamrood op je kaken te kunnen pitchen, maar het moet gezegd Hugo slaat zich er met een Ratelband-achtige vastberadenheid – lees: achterlijkheid – en onkunde doorheen.
Meer en meer sijpelt het gedachtegoed der ‘wappies’ nu ook door tot de MSM en voorheen nog ‘slapende’ ondernemers als Duncan Stutterheim, en met dit doorsijpelen komt yet another wappie theory uit: ‘hoe later het ontwaken hoe groter de woede,’ wat bij Duncan pijnlijk zichtbaar te zien was.
Wij worden al de gehele corona-plandemie geleid door de lamme en de blinde – in meervoud toepasbaar op het hele parlement – en waar van ons discipline en een vorm van onhaalbare voorbeeldigheid wordt gevraagd, nee geëist, daar blinkt ons parlement uit in onkunde, wangedrag en een ‘wij staan boven de wet’ houding die je maag letterlijk doet omdraaien.
De politiek is – wereldvreemd als zij is – altijd zéér verbaasd over de immer groeiende kloof tussen de burger en de overheid, maar wie het (censuur en mishandel)beleid van onze overheid de laatste anderhalf jaar aanschouwt, die zou niet beter weten dan dat ons nationale parlement zetelt op het Bathurst Island, een eiland aan de kust van de voormalig Engelse strafkolonie Australië……. en dan ineens valt het kwartje, of the naked thruth.
Tekst: Michel Mulder